Sorumluluk
Sahibi,
Sürdürülebilir
Üretim

Bizim için üretim verimlilik demektir. Doğal kaynakları ve her türlü enerji kaynağını en verimli ve ekonomik şekilde kullanmak, doğaya ve insan sağlığına saygılı olmaktır. Ticari etkinliği ve enerji kaynağı verimliliğini aynı anda en üst seviyede tutmaktır.

Sektöre Yön Veren,
Dünya Standartlarında
Üretim

Sanovel, dünya standartlarındaki üretim tesisleri, teknolojik altyapısı, güçlü Ar-Ge’si ve nitelikli iş gücüyle sağlıklı bir gelecek için üretmekte ve kendi sektörüne yön vermektedir. Yenilikçi, çevik, topluma ve çevreye saygılı, yüksek standartlardaki üretim anlayışıyla her geçen gün gücüne güç katmakta, küresel pazarda da ses getiren başarılara imza atmayı hedeflemektedir.

Ar-Ge’mizle Geleceğe
Yol Alıyoruz

Sanovel, araştırarak, geliştirerek en yenilikçi fikirleri, en çevik hamlelerle hayata geçiren Türk İlaç Sanayi’nin en güçlü kuruluşlarından birisidir. Ar-Ge çalışmalarının temelinde; yeniliğe, gelişime ve değişime açık olma, çevreye ve topluma saygılı ve insana verdiği değer vardır. Bilimsel ve teknolojik altyapısını, yüksek standartlardaki tesislerini ve nitelikli iş gücünü her zaman daha iyiye ulaşmak için kullanmaktadır.

Kalite Politikamız

Sağlıklı yaşam için ürünler üreten firmamızın kalite politikasını inceleyiniz.