Üretim

Sektöre Yön Veren, Dünya Standartlarında Üretim

Yenilikçi, Çevik ve Çevreci Üretim
Sanovel, dünya standartlarındaki üretim tesisleri, teknolojik altyapısı, güçlü Ar-Ge’si ve nitelikli iş gücüyle sağlıklı bir gelecek için üretmekte ve kendi sektörüne yön vermektedir. Yenilikçi, çevik, topluma ve çevreye saygılı, yüksek standartlardaki üretim anlayışıyla her geçen gün gücüne güç katmaktadır.
Büyük Başarılar İçin Birlikte Çalışıyoruz
2.000 metrekare üzerine kurulu kalite kontrol laboratuvarlarında son teknolojiye sahip analitik ekipmanlarla, tüm başlangıç malzemeleri, bitmiş ürün ve stabilite numunelerinin fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri, üretim alanlarının kontrolleri ilgili birimler tarafından cGMP (Good Manufacturing Practices) kuralları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Laboratuvarda kullanılmakta olan Türkiye’de ilk ve tek SDMS-VP sistemi (Scientific Data Management System) ile cGMP’nin en önemli şartı olan geriye dönük araştırmalara imkan veren tüm laboratuvar kayıtlarına elektronik ortamda erişilmesi mümkün olmaktadır.

Üretim tesisleri etkin, emniyetli ve istenilen kalite standartlarına uygun olarak, ürünlerin üretilmesini sağlamak amacıyla, başlangıç madde ve materyallerinden son bitmiş ürüne kadar cGMP kurallarının uygulanarak üretilmesi ve kontrolünü sağlamak üzere etkili bir kalite güvence sistemine sahiptir.

Sanovel sürekli gelişerek, hep daha iyisini yapmayı hedefleyerek, sağlıklı yarınlar için üretmeye devam etmektedir.

Dünyayı Korumak Bizim Görevimiz

Sanovel, yürüttüğü tüm faaliyetlerde doğanın ve insan sağlığının korunmasını hedefler.

Kapılarımız Her Zaman
Yeniliğe ve Gelişime
Açık

Her zaman yenilikçi ve dünya standartlarında bir üretim anlayışını benimseyen Sanovel İlaç Sanayi, 2006 yılında İstanbul-Silivri / Çantaköy’deki modern üretim tesisini faaliyete geçirmiştir.