Sanovel Kampüs

Öğrenmek, Durmadan Gelişmektir

Sanovel ailesi olarak öğrenmek ve gelişmek için ihtiyaç duyduğumuz tüm kaynaklara her an istediğimiz yerden kolaylıkla erişim sağlayabilmek için Sanovel Kampüs var. Kampüsümüz, yeni beceriler kazanabileceğimiz ve var olan becerilerimizi geliştirebileceğimiz, iletişim kurup sosyalleşebileceğimiz yeni bir dijital platformdur.

Sanovel Kampüs’te Neler Var?

Öğreniyorum ve Gelişiyorum

Öğreniyorum ve gelişiyorum menüsü altında; mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri yer almaktadır. Sanovel Kampüs’e yeni yüklenen eğitimler bildirimler aracılığıyla iletilmektedir.

Çevik Gelişim Araçları

Çevik gelişim alanı menüsü altında; farklı konularda yeni beceriler kazanmak ve var olan becerileri geliştirmek için hazırlanan eğitimler yer almaktadır. Bu bölüme yeni eklenen eğitimlerden bildirimler aracılığıyla anında haberdar olunmaktadır.

Şirket İçi Duyurular

Şirket içi tüm duyurular, Sanovel Kampüs’te “Duyurular” menüsü altında yer almaktadır. Mobil bildirimler ile Sanovel Kampüs’teki tüm duyurulardan herkes anında haberdar olmaktadır.

Sanovel’e Dair

Sanovel’e dair menüsü altında; Sanovel İlaç tarihçesi, vizyonu, değerleri, kültürü ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Kariyer Fırsatları

Kariyer fırsatları menüsü altında, kurum içi kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yer almaktadır. Kariyer fırsatlarından bildirimler aracılığıyla anında haberdar olunmaktadır.

Sosyal Gruplar

Sanovel Kampüs’ün sosyal alanında “paylaşım grubu” ve “kişisel sayfam” olmak üzere iki bölüm yer almaktadır.

Paylaşım Grubu alanında, farklı konu başlıklarında ayrı ayrı sosyal gruplar yer almaktadır.

Sosyal gruplar ile tüm Sanovel İlaç çalışanları paylaşımlar yaparak, bu paylaşımlara beğeni ve yorumlarda bulunabilir, zaman ve mekan fark etmeksizin etkileşim içerisinde olabilmektedirler.

Kişisel sayfam alanında, çalışanlarımız kendi blogunu oluşturabilmektedir. Kişisel sayfam ile tüm Sanovel İlaç çalışanları kendi oluşturdukları bloglarıyla paylaşımlar yaparak, bu paylaşımlara beğeni ve yorumlarda bulunarak zaman ve mekan fark etmeksizin etkileşim içerisinde olabilmektedirler.

Kaynaklar

Kaynaklar bölümünden yönetmelikler, prosedürler, kurumsal formlar gibi dosyalara erişim sağlanmaktadır.