Yarınlara
Sağlık Katmak
için Çalışalım

Her biri alanında yetkin ve dünya standartlarındaki yüzlerce çalışanımızla sağlık için çalışıyoruz. Sürekli öğrenmek, gelişmek ve sağlıklı yarınlara katkıda bulunmak istiyorsanız, Sanovel sizin için doğru yer.

Yarınlara Sağlık Katmak İçin Çalışalım

Sanovel, tüm çalışanların yaptıkları işlerle, hastalıkları, toplumu ve çevreyi olumlu yönde değiştirebilecekleri ve her gün yeni şeyler öğrenip kendilerini geliştirebilecekleri bir yapıdadır.

Birlikte Başaralım

Birlikte daha sağlıklı bir geleğe hizmet etmek, Türk İlaç Sanayi’ni ileriye taşımak, ilaç sektöründe yeniliğe öncülük etmek ve 5 kıtada ses getirecek başarılara ulaşmayı hedefliyorsanız Sanovel, sizi bekliyor.

Başarılarımızın Kaynağı Çalışanlarımız

Sanovel İlaç İnsan Kaynakları, alanında fark yaratabilen, dünya standartlarındaki nitelikli iş gücünü oluştururken mutlu ve verimli bir çalışma ortamı hedeflemektir.

Gelişimi Destekleyerek Güçleniyoruz

Sanovel, değişime, yeniliğe ve sürekli gelişmeye yatırım yapan bir kurumdur. Tüm çalışanlarının mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak için sürekli eğitimlerle destekler.

Her Çalışanımıza Dengeli ve Değerli Bir Yaşam Sunuyoruz

Sanovel olarak iş hayatında; eşitliğin, yaratıcılığın ve değer yaratmanın başarılı bir iş ortamının en temel gereklilikleri olduğuna inanıyoruz.